Přihlásit se
tel: 604 723 728
info@detska-lehatka.cz
Kategorie

Zábrany na postel, dveře, schody, ke krbu

Bezpečnost dětí je to nejdůležitější co můžeme pro miminka a malé děti udělat. K dispozici jsou zábrany do dveří, nebo na schody, kolem krbu, nebo na zábrany postýlku

Bezpečnost dětí při spaní i hře s ohrádkami a zábranami

Malé děti jsou zvědavé a často může dojít k tomu, že si svou zvědavostí ublíží. Mohou například vypadnout z postýlky, nebo se při hře zatoulat do míst, kde nemají co dělat a kde jim hrozí nebezpečí. Zajistěte proto bezpečnost svých dětí díky ohrádkám a zábranám. Vyberte vhodnou ochranu na postýlku, nebo pořiďte dětem ohrádku, ve které si budou moci bezpečně hrát.

Zábrany na postýlku

Děti se během spaní rády převalují a často se pohybují tak, že by z postýlky mohly vypadnout. Může se tak stát potom, co je uložíte ke spánku a oni si budou chtít ještě hrát, nebo přímo během noci, kdy se jim bude zdát nějaký sen. Zabraňte proto pádu, který by mohl mít za následek nepříjemná zranění, a pořiďte na postýlku vhodnou zábranu.

Zábrany se vyrábí ve standardních rozměrech a není žádný problém sehnat zábranu přesně na postýlku vašeho dítěte. Kvalitní provedení ze dřeva zaručuje pevnost a stabilitu a je zároveň bezpečné a nezávadné pro děti.

Využít můžete i speciální mantinely z lehčích materiálů, které jsou skládací a v případě potřeby se dají snadno odstranit. Zaručují pevnost a jistotu podobně jako dřevěné zábrany a díky svému provedení se síťkou můžete vybírat z barevných variant.

Ohrádky na ochranu krbu

Nepřetržitě hlídat dítě při hraní je téměř nadlidský úkol a někdy se může stát, že když trochu polevíte v pozornosti, děti utečou a mohou se dostat do nebezpečných situací. Využijte možnosti umístit například před krb dřevěnou ohrádku, která dítěti zamezí v přístupu ke krbu.
Kontakty: email: info@detska-lehatka.cz, telefon: 604 723 728, bankovní účet: 22554477/2010 (Fio banka), IČO: 87544989, DIČ: CZ8408075544